Adobe виправить невдалі селфі за допомогою ШІ і машинного навчання
13 Квітня , 2017
Audi покаже новий електрокар «e-tron» на Шанхайському автосалоні
13 Квітня , 2017

KT і Verizon провели перший в історії сеанс голографічного зв’язку

Дослідження в галузі голографічних технологій і інтерфейсів останнім часом стають все більш популярними в науковому середовищі. Незважаючи на те, що повноцінне впровадження голограм в наше життя станеться не скоро, практично не залишається сумнівів в тому, що за цими технологіями майбутнє. Але цілком можливо, що майбутнє це ближче, ніж здається, адже нещодавно фахівці компанії KT Corporation (одного з найбільших південнокорейських операторів мобільного зв’язку) спільно з колегами з Verizon провели перший в історії сеанс голографічного зв’язку, використовуючи для цього можливості мобільних мереж стандарту 5G.

Абоненти, які брали участь у такій історичній події, перебували в різних частинах світу: в США і Південній Кореї. Для проведення сеансу зв’язку було використано особливе голографічне обладнання та спеціальне програмне забезпечення для обробки величезної кількості інформації в режимі реального часу. Характеристики пристрою зі зрозумілих причин тримаються в секреті. Під час «голографічного дзвінка» були присутні Хуанг Чанг-Кю, керівник корпорації KT, і Лоуелл МакАдам, президент компанії Verizon.

Цікавим є ще і те, що голографічний пристрій, що забезпечує зв’язок, було підключено до не самого потужного планшета, самою потужною частиною якого був модуль зв’язку 5G. Крім усього іншого, це є доказом того, що для роботи в 5G-мережах не потрібні високоякісні та високопродуктивні пристрої, при цьому швидкість, яку можна отримати за допомогою стандарту зв’язку 5 покоління, в 100 разів перевищує нинішні швидкості, якими нас забезпечує LTE.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: