Lightform перетворить проектор у пристрій доповненої реальності
12 Квітня , 2017
У НАСА починаються випробування робототехнічних пристроїв, призначених для злому “панцира” крижаних планет-супутників у Сонячній системі
12 Квітня , 2017

Kreisel переробила Porsche 910 в електромобіль (відео)

Невеликий старап Kreisel Electric, запущений трьома братами з Австрії, зробив собі ім’я на тому, що модифікував деякі популярні електричні (і неелектричні) автомобілі за рахунок власних моторів і акумуляторів, тим самим значно збільшуючи їх запас ходу. Наприклад, однією з недавніх «поробок» братів став повністю електричний «Гелендваген» для Арнольда Шварценеггера.

Днями компанія представила свій новий проект: класичний Porsche 910 був переобладнаний в електромобіль з кастомізованою трансмісією.

раритетный спорткар на электротяге

Своїми попередніми роботами Kreisel намагався привернути увагу іменитих брендів і показати їм, що австрійська компанія може створювати кращі версії їх автомобілів. Але на відміну від інших проектів, на цьому електромобілі Kreisel хоче заробити.

Раритетний електрокар «Порше» коштує не дешево: його ціна стартує від 1 мільйона євро.

переоборудованный в электрокар Porsche 910

Звичайно ж такий електромобіль по кишені навіть не кожному мільйонерові: за всю історію моделі було вироблено лише 35 штук, 4 з яких пізніше були переобладнані компанією EVEX, і репліка Kreisel – одна з них.

аккумулятор Kreisel с высокой плотностью энергии

Характеристики електричного автомобіля вражають високою щільністю енергії: 53-кіловатний акумулятор вдалося вмістити в автомобілі масою всього трохи більше тонни.

«Високоефективна літій-іонна батарея ємністю 53 кВт*год, встановлена в Kreisel EVEX 910e, який важить 1100 кілограмів, забезпечує реалістичний запас ходу в 350 км. Щоб розмістити акумулятор, а також силову передачу ззаду, рама оригіналу була трохи змінена. Крім того, повітряне охолодження історичного автомобіля було замінено системою охолодження, яку Kreisel спеціально розробила для високопродуктивного приводу», – повідомляється в прес-релізі компанії.

При цьому розгін електрифікованого Porsche 910 до «сотні» складає 2,5 секунди, а його максимальна швидкість – 300 км/ч.

Ще однією цікавою особливістю новинки є двостороння система зарядки, яка дозволяє батареї електромобіля працювати в якості домашньої системи зберігання енергії:

«Акумулятор може заряджатися від системи швидкої зарядки постійного струму потужністю до 100 кВт, а також забезпечувати інтелектуальне управління енергією в поєднанні з сонячними панелями. Наприклад, за допомогою двобічної зарядки, сім’я може навіть використовувати спортивний автомобіль як домашній акумулятор і тимчасово зберігати в ньому енергію для побутових потреб», – відзначають в компанії.

Ця функція може стати особливо корисною, так як машина навряд чи буде використовуватись для щоденних поїздок і більшу частину часу, по всій вірогідності, буде простоювати в гаражі.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: