Представлені перші в світі стандарти для дронів
24 Листопада , 2018
EXPLORER – перший в світі сканер, який створює повні 3D-знімки людського тіла
25 Листопада , 2018

Компанія Space Tango планує побудувати на орбіті автономну фабрику

Вже на початку наступного десятиліття людство може зробити епохальний стрибок вперед і освоїти новий вид космічної діяльності – промислове виробництво в умовах невагомості. Об’єкт з індексом «ST-42» від компанії Space Tango — роботизована космічна міні-фабрика, може бути побудована і запущена на навколоземну орбіту протягом кількох найближчих років.

На сьогодні 15 провідних державних організацій, які курують роботу МКС, підготували і провели неабияку кількість експериментів по організації в космосі виробничих процесів. Ми знаємо, як можна обробляти сировину, створювати заготовки, збирати з частин механізми, проводити хімічні і біологічні реакції в умовах мікрогравітації. Наступний етап – побудувати невелику станцію, де все це можна буде робити серійно, і запустити її в роботу.

Вчені хочуть розробити такі технології, в яких ставка буде робитися на використання невагомості, на нові способи контролю середовища та інструментів. Передбачається, що місія ST-42 складатиметься з низки дослідів, від простих до складних, під час яких на орбіті будуть створені по декілька зразків різної продукції, після чого корабель з ними повернеться на Землю. І тут їх будуть ретельно вивчати, щоб підтвердити або спростувати переваги космічного виробництва.

У Space Tango налаштовані дуже оптимістично, але обережно. Основний об’єкт інвестицій – сама орбітальна станція, її системи, автономні верстати, технології контролю і т. д. Ці технології, навіть без прив’язки до космосу, дійсно стануть вкрай затребуваними вже в найближчому майбутньому.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: