У Польщі представили новий ЗРК з українськими ракетами
10 Січня , 2019
Bose додасть активне шумозаглушення, щоб ваша машина їхала тихіше
11 Січня , 2019

Компанія Mui презентувала дерев’яний інтернет-брусок — і отримала премію виставки CES

Стартап Mui вперше «засвітився» в кінці 2017 року, зібрав потрібну для виробництва суму протягом 2018-го і тепер тріумфально крокує по виставці CES-2019. Це не перебільшення – гаджет вже отримав нагороду CES Innovation Award в номінації «Кращий дизайн». А все тому, що він виглядає, та й по своїй суті є просто дерев’яним бруском.

В основі концептуального пристрою лежала ідея зробити щось високотехнологічне, але непомітне в будь-якому інтер’єрі. Навіть саме слово «Mui» можна перекласти з японської як «щось тихе і приховане». Так і вийшло — хоча насправді це різновид інтерфейсу для керування розумним будинком або офісом. Проте в пасивному режимі Mui виглядає як дизайнерська прикраса інтер’єру – сьогодні в моді природні, натуральні компоненти.

У Mui є сенсорний екран, але немає мікрофона і динаміків, тому він не сприймає голосові команди, не вміє відтворювати музику або підтримувати діалог. Для керування ним доведеться по-старому підходити до стіни і вручну віддавати команди — однак система введення виконана так красиво, що здається, ніби підсвічені букви виникають прямо на шорсткій дерев’яної поверхні. Брусок Mui не дуже розумний сам по собі, але підтримує технологію IFTTT, за допомогою якої можна керувати різними системами, від термостатів до Spotify.

Є тут і підтримка Google Assistant, що обіцяє розширення функціоналу Mui в майбутньому. Коштувати він буде $999, а дата початку продажів поки не відома. Зараз аксесуар можуть отримати тільки спонсори стартапу за ціною $549.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: