Творець Android дражнить нас зображенням свого нового смартфона
31 Березня , 2017
У США 25 міст перейдуть на поновлювані джерела енергії
1 Квітня , 2017

Компанія LG показала, як тестує батареї смартфона G6

«Батарея — як бомба».

Навчена гірким досвідом Samsung Galaxy Note7, компанія LG впровадила сувору систему тестування при виробництві смартфона G6. Нещодавно компанія дозволила корейським ЗМІ відвідати об’єкти, де смартфони піддаються різним випробуванням.Про це повідомляє Phonearena.

LG рассказала о том, как тестирует батареи смартфона G6. Фото №1

LG зазначає, що вона відвантажує 50 тис. одиниць G6 в день, і безпека є головним пріоритетом для кожного з них.

Наприклад, компанія проводить контрольні тести на падіння смартфона з висоти, що відповідає розташуванню талії людини. При цьому аналізуються наслідки при падінні на сталеву, дерев’яну та килимову поверхню. Результати падінь записуються на камери для подальшого вивчення.

LG рассказала о том, как тестирует батареи смартфона G6. Фото №2

Також ретельному тестуванню піддаються батареї смартфона.

«Батарея — це як бомба. Ми проводимо ці тести, щоб запобігти пораненню людей, навіть, якщо батарея вибухає», — говорить Кім Сан-Ву, головний інженер LG Digital Park, де проводяться випробування.

LG рассказала о том, как тестирует батареи смартфона G6. Фото №3

Мета тестів полягає не тільки в тому, щоб перевірити, чи вибухне батарея при самих екстремальних обставинах, але і в тому, щоб обмежити можливі збитки.

Тому тестовий комплект підпалюється, і його вибух записується. Якщо уламки не розлітаються, а пристрій просто спучується, то тест вважається пройденим.

LG рассказала о том, как тестирует батареи смартфона G6. Фото №4

Крім того, в тестовій лабораторії LG батарейний блок пробивають цвяхами, щоб переконатись в безпеці домашнього улюбленця, який вирішить погризти смартфон і може прокусити батарею.

Також проводиться тест на здатність батареї протистояти ударам. Для цього батарейний блок розміщується на металевому брусі, а зверху на нього з великої висоти скидається вантаж масою 9 кг. Тест вважається пройденим, якщо батарея розбивається, а не вибухає.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: