Як би змінився Всесвіт зі ще одним виміром?
5 Травня , 2017
Концепт Renault R. S. 2027 Vision демонструє нам, як будуть виглядати автомобілі перегонів Формули-1 через десять років
5 Травня , 2017

Компанія HTC запустить на орбіту перший в історії VR-супутник

Віртуальна реальність продовжує набирати обертів і проникає у все нові сфери життя людей. Так, поки ця технологія досить дорога і не позбавлена певних недоліків, але рано чи пізно незручності будуть усунені, а вартість VR знизиться до цілком доступної. Тим часом компанія HTC планує запустити на навколоземну орбіту перший в історії VR-супутник, який дозволить жителям Землі побачити космос від першої особи за допомогою гарнітур віртуальної реальності.

Проект SpaceVR був обраний з кількох робіт, запропонованих в рамках міжнародного конкурсу VR for Impact, призовий фонд якого склав 10 мільйонів доларів. Керівники HTC уважно вивчили пропозиції учасників і відібрали найбільш цікаві з них. Супутник SpaceVR стане першим апаратом, що дозволяє глядачам відчути себе на орбіті планети Земля. Так, раніше ми вже могли бачити записи і навіть трансляції з МКС, але це був дещо інший досвід, без стереоскопічного зображення і без можливості оглядатись навколо себе.

Ще одним проектом-переможцем став ігровий VR-фільм The Extraordinary Honey Bee. У ньому глядач зможе побачити світ дикої природи очима звичайної бджоли, на чию долю випаде чимало пригод. Трейлер майбутнього фільму ви можете побачити трохи нижче. Третім переможцем у конкурсі став ще один фільм Tree, який піднімає проблеми екологічної катастрофи у зв’язку з масштабною вирубкою лісів.

Супутник SpaceVR буде запущений в космос за допомогою ракети-носія SpaceX  цього року. Після виведення на орбіту супутник відразу почне трансояцію, яку можна буде подивитись або у вигляді 2D-ролика з 360-градусним оглядом, або повноцінно за допомогою VR-гарнітури. Таким чином, будь-який бажаючий зможе нехай і не по-справжньому, але побувати у відкритому космосі. Поки це лише три перші проекти, які отримають гранти від HTC. Компанія планує проводити подібні конкурси на регулярній основі, тим самим розвиваючи і підтримуючи технологію віртуальної реальності.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: