Наступний крок в галузі ШІ — навчити машини думати як ми
20 Квітня , 2017
Гасова лямпа – винахід львівських аптекарів
20 Квітня , 2017

Компанія AeroMobil приступає до виробництва перших серійних літаючих автомобілів

Представники добре відомої в певних колах словацької компанії AeroMobil оголосили про те, що вже наступного тижня буде здійснено запуск виробництва перших серійних літаючих автомобілів, які можна буде зареєструвати у відповідних органах, і яким буде дозволено пересуватись по дорогах загального призначення. Новий літаючий автомобіль, AeroMobil 3.0, буде представлений громадськості на заході Top Marques, яке пройде в Монако 20 квітня цього року. А зацікавлені в ньому люди зможуть оформити попереднє замовлення трохи пізніше в цьому році.
Летающий автомобиль AeroMobil 3.0 #2
Літаючий автомобіль AeroMobil досить далекий від ідеального літального апарату з вертикальним зльотом і посадкою, який зможе злітати і сідати на галявину перед вашим будинком. Пересуваючись по дорогах традиційним для автомобіля методом, його власник має дістатись до найближчого спеціалізованого аеродрому. Злетівши зі смуги цього аеродрому автомобіль AeroMobil повинен здійснити посадку на такому ж аеродромі, найближчому до місця призначення і дістатись до цього місця знову в “автомобільному режимі”.
По дорогах, футуристичний літаючий автомобіль AeroMobil, пересувається, склавши свої крила назад. В такому режимі габарити автомобіля ненабагато перевищують габарити середнього пікапа. Місце водія-пілота заповнено дисплеями, індикаторами і елементами керування. З цієї точки зору кабіна автомобіля AeroMobil 3.0 більше нагадує кабіну літака, ніж водійське місце звичайного автомобіля.
Место пилота-водителя
Незважаючи на велику кількість елементів керування, система розрахована на те, щоб максимально спростити процес водіння або пілотування цього транспортного засобу. Наприклад, процес складання крил і перерозподілу тяги двигуна здійснюється шляхом натискання всього однієї кнопки. Для того, щоб керувати автомобілем AeroMobil, його власнику потрібні традиційні водійські права і ліцензія пілота. Мінімальною ліцензією є ліцензія пілота спортивного літака, але компанія AeroMobil рекомендує майбутнім власникам отримати ліцензію пілота приватного літака, клас якої трохи вище.
Остаточна ціна, яку доведеться заплатити всім, хто хоче отримати літаючий автомобіль AeroMobil в своє користування, стане відома тільки після 20 квітня. Але за деякими підрахунками вона буде обчислюватись “кількома сотнями тисяч євро”.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: