Найбрудніші місця в світі – ТОП 10 – країни, річки, міста (відео)
17 Лютого , 2017
Opel планує випускати виключно електромобілі до 2030 року
17 Лютого , 2017

Kia створить свій водневий автомобіль у найближчі кілька років

Виступаючи перед журналістами на щорічному Женевському автосалоні, директор з маркетингу KIA в Європі Артур Мартінс підтвердив, що його компанія веде розробку автомобіля на водневих паливних елементах. Менеджер не став зупинятися на технічних деталях. Він лише повідомив, що нова платформа буде великою, і її розміри дозволять оснащувати автомобілі різноманітними силовими установками, в числі яких будуть електрична і воднева.

Кузов моделі розробляється з таким розрахунком, щоб автомобіль значно відрізнявся від інших. «Поки не зовсім ясно, як саме буде виглядати машина, старт продажів якої запланований на 2021 рік. Ми схиляємося до того, щоб створити оригінальний силует, а не використовувати іншу модель в якості донора, як це було з ix35», – сказав глава відділу по дослідженню паливних елементів Се-Хун Кім. Він навів приклад Toyota Mirai, дизайн якої був спеціально розроблений під вимоги додаткового охолодження.

Воднева силова установка автомобіля KIA за розмірами буде повторювати вироблений компанією дволітровий двигун внутрішнього згоряння, однак буде на 15% легше і на 10% потужніша. При максимальній швидкості 170 км/год автомобіль буде здатний на одній заправці подолати майже 1000 км. Воднемобіль, швидше за все, замінить на європейському ринку KIA Sorento, випуск якого припинений на стику десятиліть.

У корейської компанії вже є досвід виробництва водневих автомобілів – у 1990-х роках вона виробляла Borrego FCEV SUV. Однак ця модель не продавалася в Європі.

Амбітні плани компанії щодо скорочення викидів вуглекислого газу, вимагають в наступні чотири роки замінити двигуни в 70% автомобілів, які вони випускають. Необхідні інвестиції оцінюються в 6,7 мільярда євро, на які будуть створені тисячі нових робочих місць.

Джерело: autocar.co.uk

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: