Bose додасть активне шумозаглушення, щоб ваша машина їхала тихіше
11 Січня , 2019
Перші успіхи у створенні штучного ока комахи
11 Січня , 2019

Kenworth і Toyota випустили тестовую партію водневих вантажівок

Американський виробник вантажівок Kenworth і підрозділ Toyota North America випустили дослідну партію з десяти водневих тягачів, побудованих на базі Kenworth T680.

Машина створена на кошти Каліфорнійської ради повітряних ресурсів, яка виділила грант у розмірі 41 мільйона доларів на науково-дослідні роботи, покликані знизити викиди шкідливих речовин автотранспортом Лос-Анджелеса. В даному випадку мова йде про зниження викидів вантажного транспорту,  що обслуговує лос-анджелеський морський порт, через який проходить більше десяти тисяч вантажівок за рік.

Крім дослідної партії тягачів, також передбачено будівництво двох водневих заправних станцій, які спочатку будуть обслуговувати машини в період їх дворічної тестової експлуатації, а в перспективі зможуть стати частиною каліфорнійської мережі водневих заправок.

За твердженням розробників, водневі тягачі здатні на одному баку водню (60 кг) проїжджати відстань до 480 кілометрів. У Toyota і Kenworth впевнені, що вантажівки,  які працюють на водні, мають хороші перспективи, тим більше, що до 2035 року в Каліфорнії буде законодавчо заборонена експлуатація вантажівок з двигунами внутрішнього згоряння. Що означає кардинальне оновлення автопарку вантажних перевізників.

В даний час Toyota є одним зі світових лідерів з розробки воднемобілів і одним з небагатьох автовиробників, хто має в своєму модельному ряду воднемобіль,  що серійно випускається — седан Toyota Mirai.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: