Amazon розробляє «міські вулики» для дронів
4 Липня , 2017
Транспортна мережа Hyper Chariot забезпечить швидкість до 6500 км/год
4 Липня , 2017

К2 – повноцінний комп’ютер усередині клавіатури

Звичні нам комп’ютери виглядають однаково: великий корпус, монітор, клавіатура і миша. Усі ці компоненти займають досить багато місця, не особливо мобільні і споживають велику кількість енергії. Гонконгська компанія Acute angle вирішила змінити цей стереотип. Її інженери відокремили всі ключові комп’ютерні модулі від корпусу і розмістили їх в межах компактної клавіатури, яку можна взяти з собою куди завгодно.

Одержаний в результаті мінікомп’ютер K2 включає в себе материнську PCB-плату, процесор Intel, відеоядро, до 8 ГБ оперативної пам’яті, вінчестер ємністю до 128 Гб та безліч необхідних портів. При цьому сама просунута (і важка) модель важить всього 450 грам.

Acute Angle K2 Acute Angle K2

Крім граничної компактності і мобільності, комп’ютер-клавіатура пропонує користувачам неймовірно низький рівень енергоспоживання. Приміром, модель K2 споживає всього 10 Ват електрики проти 60-80 у середнього настільного комп’ютера. Завдяки цьому, всі моделі Acute angle практично не потребують охолодження і можуть бути зібрані без єдиного кулера.

Acute Angle K2

K2 підтримує ОС Windows 10 Home. Можливостей навіть базових моделей мінікомп’ютерів буде достатньо для більшості повсякденних завдань. Серед них: створення презентацій, робота з електронною поштою та офісними пакетами, ігри, онлайн-шопінг, музика і відео.

Кілька днів тому Acute angle запустила фінансову кампанію на Kickstarter і майже миттєво зібрала необхідну суму 100000 гонконгських доларів. Завдяки цьому перші K2 вирушать до своїх власників вже в жовтні цього року. Їх ціна буде складати близько 7000 гривень з доставкою по всьому світі.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: