Cтворено глушник, який відсікає звук але не блокує рух повітря
13 Березня , 2019
Приватна американсько-українська ракета пройшла успішні вогневі випробування в США
13 Березня , 2019

JAXA і Toyota розробляють концепт місяцеходу з запасом ходу 10 000 км

Японське агентство аерокосмічних досліджень (JAXA) та компанія Toyota повідомили про угоду з розробки концептуального місячного ровера з герметизованою кабіною. Повідомляється, що ровер зможе перевозити двох пасажирів (в екстрених випадках — до чотирьох) і буде мати запас ходу до 10 000 кілометрів.

Розробка пасажирського місяцеходу ведеться за замовленням Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA). Одним з головних вимог агенства є велика свобода дій космічних дослідників — важливо, щоб при бажанні вони навіть могли зняти свої костюми. Ймовірно, таким чином японські підкорювачі космосу хочуть наблизити день, коли люди зможуть почувати себе на інших космічних об’єктах практично як вдома.

Розміри машини, за попередніми даними, будуть становити 6 x 5,2 x 3,8 метра, а працювати вона буде на паливних елементах. На рендері можна, наприклад, побачити, що машина буде обладнана розгортуваною сонячною панеллю.

Розробники підкреслюють, що з урахуванням непростих умов на Місяці, зокрема рельєфу, радіації і температури, для тривалого вивчення природного супутника Землі ровер з герметизованою кабіною і запасом ходу 10 000 км людині просто необхідний. Відзначається, що JAXA і Toyota працюють над концептом з травня 2018 року. Як вважають розробники, подібний ровер буде запущений до Місяця в 2029 році.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: