Набір MakerPhone дозволить зібрати і запрограмувати власний смартфон
15 Жовтня , 2018
Найменший в світі літак
17 Жовтня , 2018

Jarvish представив смарт-шолом з підтримкою доповненої реальності

Бренд Jarvish намагається очолити індустрію виробництва “розумних шоломів” для мотоциклів. Компанія вже продає на Тайвані свою першу модель, а нещодавно анонсувала випуск ще двох. Хоча збір коштів на їх виробництво ведеться через краудфандингові платформи, є велика ймовірність, що смарт-шоломи виявляться не просто стильними аксесуарами, а новим словом у галузі.

Модель Jarvish X вважається молодшою і більш дешевою, тому що у неї немає функції доповненої реальності. По суті це той же мотоциклетний шолом, у який додали багато корисної електроніки. Наприклад, якісні мікрофони для спілкування з голосовим помічником Siri, Google Assistant і Alexa. Саме вони відповідальні за озвучування прогнозів погоди, прокладання маршруту, управління музикою та інші корисні дрібниці. У шоломі є фронтальна камера, яка може писати відео у форматі 2K. Ціна Jarvish X становить $799, виробництво може початися вже в січні наступного року.

Модель Jarvish X-AR старша і дороща — $2599 за одиницю. Тут є все те ж саме, що у молодшої моделі, але з можливістю виведення інформації в доповнену реальність. Швидкість, запас палива, рекомендації до маневру, час, дані про вхідні повідомлення і багато іншого можна вивести на скло шолома, для більшої зручності водія. Чи незручності – в світі не так багато екранів доповненої реальності, які б не викликали нарікань. Окремою опцією йде виведення у віконці виду з камери заднього огляду.

Очікувати появу моделі X-AR варто не раніше другої половини 2019-го, і не факт, що терміни не перенесуть. Виробник не хоче конфузу і навіть збір коштів не буде починати, поки не переконається, що концепція смарт-шолома з доповненою реальністю може бути реалізована на належному рівні. Принаймні, така позиція самих розробників.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: