Кабмін погодив умови запровадження 4G в Україні
5 Липня , 2017
Новий метаматеріал захистить астронавтів від космічної радіації
5 Липня , 2017

Jaguar Land Rover продемонструвала «розумний» позашляховик 4-го рівня автономності

Космічні технології все частіше отримують цілком земну «прописку». Відомий британський автовиробник компанія Jaguar Land Rover (JLR) показала свою версію «розумного» автомобіля 4-го рівня автономності. Перші успішні випробування автопілоту на базі Range Rover Sport пройшли на полігоні компанії Horiba Mira, широко відомого розробника систем тестування автомобілів.

В ході випробувань автомобіль без втручання водія показав впевнене проходження Т-подібних перехресть, кругових розв’язок і можливість зчитувати знаки і сигнали світлофора.

Були продемонстровані дві нові технології. Перша — автономне керування, коли автомобіль їде повністю самостійно. І друга – режим «connected», коли автомобілі спілкуються між собою за допомогою бездротового зв’язку. Дана технологія розроблена у співпраці з компанією Ford і Європейським технічним центром Tata Motors.

Автономный Range Rover Sport

Після перших успішних випробувань на спеціалізованому полігоні найближчим часом вони продовжаться вже на закритих громадських трасах в Мілтон-Кінсі і Ковентрі, а в кінці року розпочнуться відкриті дорожні випробування.

Для успішної реалізації проекту JLR оголосила набір 5000 нових співробітників, з яких 1000 будуть займатись розробкою програмного забезпечення.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: