Перша штучна рогівка, надрукована на “4D”-принтері, вже готова для трансплантації
13 Листопада , 2018
«Квантовий компас» допоможе визначити положення без GPS
14 Листопада , 2018

Ізраїль повністю відмовиться від бензинового і дизельного транспорту до 2030 року

Після 2030 року в Ізраїлі більше не можна буде купити автомобіль, що працює на ДВЗ. Про це повідомляє Рейтерс з посиланням на міністра енергетики країни. Всі автомобілі з ДВЗ будуть замінені на електромобілі, а також транспортні засоби, що працюють на природному газі. За словами міністра Юваль Штайніц, завдання країни полягає в наборі «критичної маси» автомобілів, які дозволять місцевій індустрії відмовитися від бензинових і дизельних двигунів і перейти до чистих видів транспорту.

Міністр також зазначив, що «уряд збирається стимулювати перехід на електромобілі в тому числі і шляхом зниження обсягів оподаткування такого виду транспорту практично до нуля». Таким чином електромобілі стануть істотно дешевшими звичайних, які працюють на горючих видах палива.

Штайніц додав, що уряд надає активну підтримку в будівництві майбутньої інфраструктури, за допомогою якої можна буде безпроблемно обслуговувати нові види транспорту.

«В країні ведеться активне будівництво зарядних станцій. До теперішнього моменту побудовано понад 2000 подібних нових установок», — поділився в інтерв’ю Рейтерс Штайніц.

Відмова від ДВЗ і перехід на електромобілі є частиною більш масштабного плану Ізраїлю повністю відмовитися від використання бензину, дизеля, а також вугілля. В останні роки в країні були виявлені величезні запаси природного газу, тому Ізраїль приступив до модернізації своїх електростанцій під новий вид палива.

Плани по створенню чистої екологічної ситуації в країні були озвучені після останньої доповіді ООН, в якій йшлось про глобальні кліматичні зміни, роль людини в них, а також досить сумні перспективи в разі небажання змінити стан речей у світовому енергетичному секторі.

Штайніц заявив, що перехідний момент для країни настане приблизно до 2025 року. Згідно з прогнозами експертів, до цього часу по дорогах Ізраїлю будуть пересуватися близько 177 000 електромобілів. Поточні ж цифри виглядають значно скромніше. Статистика стверджує, що в країні зараз використовується лише кілька десятків електромобілів.

Після 2025 року придбати і володіти електромобілем стане значно простіше і дешевше, тому міністр очікує, що кількість цього виду транспорту в країні зросте до 2030 року майже до 1,5 мільйона одиниць.

«До 2030 року ми не дозволимо нікому імпортувати дизельні та бензинові автомобілі в Ізраїль», — сказав Штайніц.

Всі нові автомобілі будуть електричними. Громадський і вантажний транспорт також буде електричним або працювати на стислому природному газі.

«Ми закликаємо компанії поставляти в Ізраїль електричний транспорт, а тих, хто працює з нафтою і бензином – переобладнати свої заправні станції під можливість електричної зарядки автомобілів», — додав міністр.

Відповідний законопроект вже відправлений на розгляд урядом. Очікується, що документ буде підписаний вже до кінця цього року.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: