З’явилося відео першого прольоту Cassini через атмосферу Сатурна
15 Травня , 2017
Замість позаземного життя, можливо, краще шукати позаземні технології?
15 Травня , 2017

Ізраїльський акумулятор для електромобілів заряджається за 5 хвилин

Компанія StoreDot розробила технологію, яка дозволяє повністю зарядити акумулятор електричного автомобіля всього за кілька хвилин. Таку швидкість забезпечують патентовані компанією розробки, що істотно відрізняються від наявних у продажу пропозицій.

Зараз в StoreDot шукають партнерів і інвесторів, які могли б допомогти з початком серійного виробництва і просуванням перспективної розробки на ринок. Розробники стверджують, що їх акумулятори не лише швидко заряджаються, але і є більш безпечними в порівнянні з іншими батареями. В продажу, за оптимістичними прогнозами представників компанії, нові акумулятори можуть з’явитись вже через пару років, а поки їх треба добре протестувати. Вже закінчилися випробування смартфонів, оснащених батареями нового типу. Мабуть, на наступному етапі буде тестуватись більша техніка, автомобілі, наприклад.

Зробити зарядку акумуляторів швидкою і комфортною намагаються і більш відомі виробники. Їх технологія FastCharge дозволить зарядити батареї повністю, приблизно, за годину, ізраїльтяни ж показали, що можуть робити те ж саме за хвилини. Можливо, Ілону Маску слід придивитись до хлопців, і об’єднатись зі стартапом.  😉

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: