Офіційно: Apple буде тестувати безпілотні автомобілі в Каліфорнії
18 Квітня , 2017
Чутки: США випробують EM Drive на борту секретного апарату X-37B
19 Квітня , 2017

Інженери запропонували побудувати транспортну лінію Hyperloop на кордоні Мексики та США

Президент США збирається побудувати на кордоні з Мексикою величезну стіну, щоб захистити кордони від потоку нелегальних емігрантів, тому, не так давно його адміністрацією був оголошений конкурс на кращий проект. Ініціативна група інженерів і урбаністів під назвою MADE Collective, здається, знає більш витончений спосіб використання прикордонних територій: замість стіни потрібно всього лише створити між США і Мексикою ще одну «загальну державу», центром якого стане лінія Hyperloop довжиною в дві тисячі кілометрів.

Автори ідеї вже придумали назву новій країні — Otra Nation. Спочатку потрібно буде обрати там власний уряд, призначивши на відповідальні державні посади представників США і Мексики, які не мають права голосу в законодавчих структурах обох країн.

За задумом інженерів компанії, електроенергію, необхідну для живлення лінії Hyperloop та інших об’єктів інфраструктури нової держави, можна буде отримувати з відновлювальних джерел. Ідеальний варіант — сонячні панелі і батареї. Електростанції, як і все інше, пропонується зводити силами американців і мексиканців, задіявши рівну кількість тих і інших на будівництві.

Реалізація цього плану обійдеться на двадцять відсотків дешевше витрат, необхідних для побудови стіни, а завдяки швидкісній транспортній лінії, ідея зможе досить швидко окупитись, адже користуватися транспортними послугами Hyperloop зможуть жителі обох країн.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: