Знайдений новий металевий каталізатор, здатний перетворювати енергію сонячного світла в рідке паливо і електрику
19 Грудня , 2018
П’ять революційних технологій в розробці агентства DARPA
20 Грудня , 2018

Інженер-ентузіаст зібрав літаючий мотоцикл-трансформер

Можливо ви чули про проект Hoversurf, який представляє собою літаючий мотоцикл. Проте, існує в світі цікавіша розробка: повноцінний мотоцикл-трансформер, який може як ширяти над земною поверхнею, так і пересуватися «звичайним» способом на колесах. І використовує такий гібридний засіб пересування доволі нестандартний спосіб для польоту, а називається він La Moto Volante.

La Moto Volante в перекладі  означає просто «літаючий мотоцикл», а за його розробкою стоїть французький інженер-винахідник Людовик Лазарет. Це не перше творіння автора. Попередня розробка LM-847 також представляла собою ховербайк, але без можливості пересування на колесах. Багато в чому новий винахід запозичив деталі у попереднього проекту.

На борту La Moto Volante несе двигун від Maserati потужністю 470 кінських сил. Кожне колесо (а загалом їх 4) скріплюється із загальною конструкцією окремим важелем. Це потрібно було зробити для того, щоб колеса можна було розгорнути в горизонтальній площині і розташувати паралельно землі. Далі починається найцікавіше. На відміну від Hoversurf, що використовує пропелери, La Moto Volante має невеликі реактивні турбіни, активуючи які водій (або в даному випадку його вже можна назвати пілот?) може спокійно ширяти в повітрі. У «польотному» стані La Moto Volante за будовою схожий на квадрокоптери з чотирма лопатями, тільки в даному випадку їх замінюють турбіни, що дають набагато більше потужності.

Проект розроблявся спільно з німецькою компанією Jetcat і на даний момент не зрозуміло, чи надійде зразок хоч в якомусь вигляді в серійне виробництво. Офіційно повна презентація пристрою відбудеться 31 січня наступного 2019 року, а поки що ви можете насолодитися коротким тизером, доступним нижче.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: