Біля гори Карачун встановлять найпотужнішу в Україні вітротурбіну на 5 МВт
15 Листопада , 2018
Лауреатом Премії Дайсона-2018 стала всенаправлена вітряна турбіна
16 Листопада , 2018

Intel представила Neural Compute Stick 2 – штучний інтелект на флешці

Для того, щоб займатися розробкою нових програм і завдань для нейронних мереж та систем штучного інтелекту, було б непогано мати їх під рукою – хоча б для проміжного тестування свого коду. На жаль, більшості рядових користувачів це не по кишені — тому в Intel розробили платформу для створення і обкатки прототипів ШІ. Перша версія системи Neural Compute Stick вийшла в липні 2017-го, а нещодавно був анонсований другий випуск.

Neural Compute Stick 2 поставляється на звичайному модулі флеш-пам’яті під інтерфейс USB 3.0 і містить програмне забезпечення Intel Movidius Myriad X VPU. Це емулятор роботи нейронних мереж, в якому можна створити прототип свого ШІ, перевірити його роботу та підготувати до перенесення на реальні робочі платформи. Список великий і містить велику частину пристроїв, де використовуються ШІ-технології від Intel: від систем комп’ютерного зору до Інтернету речей.

Якщо ресурсів одного NCS 2 мало, можна вставити у вільний USB-роз’єм ще один, і ще. Система підтримує інструментарій OpenVINO і забезпечує зручну роботу з великою кількістю інформаційних пакетів. Кількість нововведень в порівнянні з першою версією «ШІ на флешці» вражає, але одночасно і є свого роду фільтром – освоїти технологію і почати розробку своїх рішень для ШІ не так-то просто. Потрібно дійсно розбиратися в питанні і мати бажання вчитися.

Найвагоміший плюс NCS 2 — в його ціні, яка становить лише $100.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: