В Херсоні планують запустити виробництво сонячних панелей
12 Травня , 2017
Неможливі речі, які можливі на інших планетах
13 Травня , 2017

Індія повністю відмовиться від автомобілів з ДВЗ до 2030 року

До 2030 року кожен проданий в Індії автомобіль буде живитись виключно електроенергією. У міністерстві енергетики країни в черговий раз підтвердили серйозність своїх намірів, пише Independent.

Таку заяву зробив міністр вугільної промисловості і шахт Піюш Гойал на щорічній сесії Конфедерації індійської промисловості в Нью-Делі. За його словами, повному переходу авторинку країни на електрокари посприяє швидше споживчий попит, ніж державні субсидії.

«Ми збираємось запровадити електричні машини в дуже великій кількості. Ми маємо намір зробити електрокари самодостатніми. Ідея полягає в тому, що до 2030 року в країні не має продаватись ні одного бензинового або дизельного автомобіля», – сказав Гойал.

Він також додав, що уряду потрібно буде підтримувати розвиток індустрії електромобілів протягом двох-трьох років. Після цього, на думку міністра, ринок зможе різко зрости. «Вартість електрокарів почне окупатись для покупців. Ми хотіли б, щоб індустрія електричних машин запрацювала сама по собі», – зазначив Гойал.

Раніше стало відомо, що Індія вирішила повністю заборонити використання мигалок — спеціальні сигнальні елементи не можна буде встановлювати на автомобілі чиновників і будь-яких посадових осіб. Таким чином влада вирішили розвантажити дороги і позбутися від VIP-принципів пересування

Таке рішення влади Індії продиктовано прагненням знизити рівень забруднення повітря. За даними Грінпіс, в країні щороку вмирає близько 2,3 мільйона чоловік через високу концентрацію забруднюючих речовин — це приблизно стільки ж смертей, скільки викликане вживанням тютюну.

Як би там не було, перш за все, керівництву країни потрібно вирішити проблему доступності електричних мереж для громадян всіх індійських регіонів. Сьогодні спостерігається відсутність електроенергії в безлічі бідних сіл. Згідно зі статистикою, близько 50 млн. індійських сімей досі не мають можливості користуватися централізованою електрикою.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: