Графенові електроди допоможуть створити гнучкі і невидимі сонячні батареї
2 Серпня , 2017
“Розумна” відеосистема розпізнає зброю відразу, як вона потрапляє в поле її зору
2 Серпня , 2017

Ілон Маск розповів про дату запуску Falcon Heavy

Важку ракету-носій Falcon Heavy розробляють досить давно. Вперше Ілон Маск розповів про неї ще в 2005 році. Тоді він заявив, що запуск ракети відбудеться в 2013 році, але через складнощі конструкції і проблеми з виробництвом запуск постійно переносили. Зараз, нарешті, Маск заявив, що всі компоненти ракети повністю готові, а перший демонстраційний політ ракети заплановано на листопад 2017 року.

Незважаючи на те, що ракета велика і важка, розробники мають намір повернути її на Землю, але, можливо, не відразу. На минулій недавно конференції Маск зазначив, що в ході першого польоту ракета може не досягти орбіти, але на те він і перший тестовий політ.

Глава SpaceX зазначив, що стартові ступені Falcon Heavy теж планується повертати, але, можливо, не відразу. Для приземлення збираються використовувати кілька платформ, на кожну з яких спуститься по ступені.

Ракета-носій Falcon Heavy буде здатна доставити вантаж масою до 24 тонн на низьку опорну орбіту, близько 21 тонни на геоперехідну орбіту і навіть зможе вирушити в експедицію на Марс з 13 тоннами корисного вантажу на борту.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: