ШІ створить в мільйони разів більше робочих місць, ніж знищить
7 Січня , 2019
Гібридні кубіти усувають одну з головних проблем на шляху створення практичних квантових комп’ютерів
8 Січня , 2019

Ілон Маск показав концепт тестової ракети Starship і розповів про перший запуск Dragon Crew

В кінці грудня Ілон Маск показував носову частину ракети Starship (вона ж BFR або Big Falcon Rocker) і говорив про те, що тестова версія системи буде готова до запуску десь до весни цього року. Зараз глава приватної американської космічної компанії SpaceX опублікував на своїй сторінці в «Твіттері» зображення концепту тестового варіанту ракети в зборі. Концепт слід визнати виглядає досить кумедно, ніби взятий з наукової фантастики 50-60-х років.

Ось таку фотографію носової частини ракети Starship Ілон Маск показував грудні:

А так (чи майже так) буде виглядати ракета в зборі:

«Готовий і зібраний тестовий варіант Starship буде виглядати приблизно так, як на цьому зображенні. Діючі [ракети] Starship звісно будуть мати вікна і так далі», — підписав зображення Маск.

Діаметр випробувальної ракети буде складати близько 9 метрів, як і у повноцінного варіанта Starship, однак експериментальний варіант буде коротшим. Очікується, що перші запуски, як і у випадку ракети Grasshopper, яка «перетворилася» в Falcon 9, будуть суборбітальними. Ймовірно перший тестовий запуск може відбутися в березні-квітні цього року. У разі успішних випробувань всіх систем, перші орбітальні запуски ракети можуть відбутися вже у 2020-му році.

Трохи пізніше в «Твіттері» з’явилася фотографія, на якій відображений момент складання тестової ракети Starship. Автором фото є один з жителів Техасу. Знімок був отриманий вранці 5 січня в Бока-Чіка, де розташований приватний космодром компанії Ілона Маска.

Крім того, Ілон Маск через той же «Твіттер» поділився тим, коли планується провести перший запуск нового космічного корабля Crew Dragon (Dragon-2). Судячи з усього, його знову перенесли. Маск повідомив, що запуск відбудеться в першій половині лютого 2019 року.

«Близько місяця до першого орбітального тестового польоту Crew Dragon», — написав Маск на своїй сторінці в Twitter.

Перший політ корабля вже не раз переносився. Спочатку планувалося, що він відбудеться 7 січня, потім його перенесли на 17 січня. Перший запуск буде проводитися в безпілотному режимі. Перший пілотований політ планується провести влітку цього року (у червні).

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: