Європейське космічне агентство вибирає місце для посадки марсохода «Екзомарс»
7 Квітня , 2017
Apple почала розробку власних GPU для майбутніх iPhone
7 Квітня , 2017

Ілон Маск: льотні випробування Falcon Heavy почнуться влітку

Глава компанії SpaceX Ілон Маск повідомив, що перший тестовий політ ракети Falcon Heavy запланований  на кінець літа 2017 року. Передбачається, що ракета-носій Falcon Heavy зможе доставляти на низьку орбіту до 55 тонн корисного вантажу. Фахівці впевнені, що зможуть використовувати її і для доставки вантажів на Марс – у цьому випадку вантажопідйомність складе близько 13 тонн. Таким чином, ракета-носій Falcon Heavy стане найбільш потужною ракетою сімейства Falcon.

Про початок розробки ракети було заявлено ще в 2011 році. Тоді в SpaceX планували почати випробування Falcon Heavy вже в 2013 році, але потім терміни неодноразово зсувались. Зараз, судячи з усього, підготовка до тестування майже завершена. Про те, що компанія SpaceX планує почати випробування в кінці літа, Ілон Маск повідомив на своїй сторінці в Твіттері.

Falcon Heavy test flight currently scheduled for late summer

— Elon Musk (@elonmusk) 31 березня 2017 р.

Також він зазначив, що фахівці SpaceX збираються повернути на Землю одну із ступенів нової ракети. Шанси на успіх, за словами Маска, оцінюються як дуже низькі, але він упевнений, що спробувати варто.

Нагадаємо, що 31 березня SpaceX змогла успішно запустити ракети Falcon 9, перша ступінь якої вже побувала в космосі роком раніше. Ракета вивела на орбіту телекомунікаційний супутник, після чого,  перша ступінь знову повернулась на Землю і сіла на спеціально підготовлену плавучу платформу.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: