ДП “Антонов” активізувало процес інтеграції в світову авіаційну промисловість
6 Січня , 2019
Чому майбутнє сонячної енергії спрямоване в космос
6 Січня , 2019

Hyundai покаже чотириногий роботизований всюдихід

Відомий виробник автомобілів Hyundai, вірогідно, збирається зробити один із найцікавіших стендів на Consumer Electronics Show 2019. І це не чергові заяви якогось піар-відділу, а цілком реальний анонс, аналогів якого так з ходу і не згадаєш. При цьому новинка буде мати до автомобілебудування дуже опосередковане відношення. Отже, зустрічайте: Elevate — чотириногий роботизований всюдихід.

При цьому концепція робо-ніг може виявитися цілком життєздатною і навіть трохи потіснити повнопривідні автомобілі для бездоріжжя, адже, грубо кажучи, «переступити» яму набагато безпечніше, ніж в неї «заїхати». Судячи з представленого зображення, машину планується застосовувати зокрема при надзвичайних ситуаціях, там, де звичайні позашляховики просто не зможуть проїхати.

Варто також зауважити, що новий транспортний засіб буде працювати на електродвигуні, а самі Hyundai називають його «транспортним засобом з максимальною мобільністю» — Ultimate Mobility Vehicle (UMV). За фактом виходить, що автовиробник просто замінює 4 колеса на роботизовані ноги, але це все одно виглядає вкрай цікаво.

При цьому журналісти деяких видань навіть не порівнюють Elevate з якимось авто, зате їм вдалося знайти подібності з концептом Swincar Spider, показаному ще в 2015 році. Тоді машина являла собою «капсулу на ніжках», здатну ходити. Але далі концепту справа так і не дійшла.

Swincar Spider

Додаткові дані про Elevate Hyundai тримає в секреті до моменту офіційної презентації, яка відбудеться 7 січня. Але нам обіцяють наявність прототипу на виставці. Ми також сподіваємося побачити цю машину в дії.

Крім цього нещодавно Hyundai також продемонструвала систему бездротової розумної зарядки/паркування для електрокарів. Водій після висадки активує систему через смартфон, після чого авто саме їде до спеціального паркомісця, де відбувається підзарядка батареї. За допомогою того ж смартфону водій “викликає” автомобіль до місця свого перебування.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: