Пілотний проект з утилізації ТПВ в Черкасах може в 10 разів скоротити відправку відходів на полігон
20 Березня , 2017
Вчені вважають, що швидкі радіоімпульси можуть бути слідами роботи енергетичних систем космічних кораблів позаземних цивілізацій
20 Березня , 2017

Hyundai показала водневий автомобіль FE Fuel Cell з запасом ходу 800 км

Компанія Hyundai в рамках Женевського автосалону представила концепт-кар, який працює на водневих паливних елементах. Автовиробник стверджує, що автомобіль є представником нового покоління машин, що працюють на водні і наближає людство до створення екологічно чистої водневої цивілізації.

Корейський концерн був першим великим автовиробником, що почав випускати автомобілі на паливних елементах. Модель ix35 Fuel Cell (у ряді країн Tucson Fuel Cell) випускається з 2013 року і продається в 17 країнах по всьому світу. Компанія є однією з засновниць Ради з водневих технологій, створеної для прискорення розвитку водневих технологій в транспорті. До 2020 року вона планує розробити і приступити до масового виробництва 14 моделей екологічно чистих автомобілів.

машина на водородных топливных элементах Хендай на Женевском моторшоу

«Наш концепт-кар FE Fuel Cell показує, що Hyundai був і залишається лідером в розробці водневих технологій в автомобілебудуванні. Ми стали ще ближче до створення водневої цивілізації. Транспорт має бути чистим, ефективним і таким, що відповідає потребам людей», – зазначив віце-президент компанії Вунг-Чул Янг.

машина на водородных элементах Hyundai

Интерьер водородного кроссовера Hyundai

Абревіатура FE складена зі слів Future Eco («екологічне майбутнє»). Автомобіль оснащений четвертим поколінням паливних елементів, розроблених в Hyundai. Представники компанії повідомили, що нові паливні елементи на 20% легше і на 10% ефективніше, ніж ті, що встановлюються на Tucson Fuel Cell. Питома потужність кожного елемента підвищена на 30%, що значно збільшує пробіг автомобіля.

В FE Fuel Cell встановлена унікальна система зволоження салону. У ній використовується чиста вода, яка є єдиним викидом автомобіля.

Концептуальный автомобиль Хендай на топливных элементах

В автомобілі також є електричні батареї, що заряджаються під час руху. Їх енергія використовується для живлення встановлених приладів і пристроїв або двигуна. В багажнику є місце для перевезення і підзарядки електричного скутера.

FE Fuel Cell може подолати 800 км на одній заправці. Збільшення пробігу пристосує машину до недостатньо розвиненої інфраструктури для заправки водневого транспорту. Компанія Hyundai офіційно заявила, що FE Fuel Cell буде базовою розробкою для моделі SUV Fuel Cell, яка вийде на ринок в 2018 році.

Джерело: hyundai.ru

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: