Концепт орбітального марсіанського табору від Lockheed Martin
10 Квітня , 2017
Створені перші “стандартні блоки” гіпотетичного теплового комп’ютера, здатного працювати при температурі До 600 К
10 Квітня , 2017

Hyperloop One показала план маршрутів вакуумного потяга по Америці

Перша лінія надшвидкісних потягів на магнітних подушках має з’явитися в ОАЕ, але Hyperloop One також розглядає й інші країни в якості майданчиків для своїх транспортних систем. Компанія намітила 11 потенційних маршрутів в Америці — як на короткі, так і довгі дистанції.

Незалежні групи інженерів міжнародної програми Hyperloop One Global Challenge представили 11 можливих маршрутів для будівництва системи вакуумних потягів. У список увійшли треки різної протяжності. Серед них напрямок Бостон-Провіденс довжиною 102 км. і Шайєнн-Х’юстон — 1853 км. відстань Hyperloop One обіцяє долати лише за 105 хвилин, повідомляється в прес-релізі компанії.

Американські інженерні групи приєднаються до 24 команд по всьому світі, але, лише три кращі групи будуть, безпосередньо, працювати з Hyperloop One над розробкою і пошуком фінансування для будівництва системи вакуумних поїздів. В цьому році компанія відбере команди фахівців в Лондоні та Амстердамі. У деяких країнах стартап планує будувати підземні тунелі для вакуумних поїздів, які дозволять розвантажити дороги.

транспортная сеть Hyperloop

Середня швидкість вакуумного потяга, імовірно, складе 1058 км/год. Відповідно концепції, максимальна швидкість системи Hyperloop має досягти 1207 км/ч.

Однак, поки що, жоден зі швидкісних рекордів не встановлено. При будівництві тестового треку в Неваді Hyperloop One зіткнулася з проблемами. За словами співзасновника стартапу Джоша Гігеля, компанії поки не вдалося налагодити роботу електронної системи кабіни Hyperloop в умовах низького тиску. Компанія продовжить розробку технології та до кінця року розширить команду до 500 співробітників. В неї увійдуть інженери, конструктори і вчені.

Перші повномасштабні випробування системи відбудуться на треку DevLoop в найближчі два місяці. Перевозити пасажирів компанія обіцяє почати в 2022 році.

Розробкою концепції вакуумного потяга, популяризатором якої виступив Ілон Маск, також займаються і інші стартапи, одним з яких є Hyperloop Transportation Technologies.

Джерело: hightech.fm

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: