Квантовий комп’ютер навчився бачити і класифікувати дерева
31 Березня , 2017
Вчені знайшли спосіб промислового виробництва штучної крові
31 Березня , 2017

Hyperloop One: пасажирські перевезення можуть початися в 2022 році

Перевезення майбутнього вже не за горами

Глава Hyperloop One Шервін Пішевар поділився з журналістами планами компанії на найближчі роки. Зокрема, він висловив надію на те, що вже до 2020 року компанія почне здійснювати вантажоперевезення, а двома роками пізніше, приступить до перевезення пасажирів.

Пішевар зазначив, що в цьому році інженери компанії планують приступити до випробувань нової транспортної системи. За його словами, з прокладанням гілок Hyperloop One проблем не виникне, адже компанія вже уклала договори з урядами різних країн по всьому світу. Один з перших вантажних вузлів буде побудований в Дубаї.

Поїздка в капсулі Hyperloop One обійдеться пасажиру істотно дешевше аналогічної подорожі на звичайному швидкісному потязі. Та й часу на неї піде в рази менше.

Пішевар підкреслив, що екологічність — ще одна важлива особливість Hyperloop. Він упевнений, що в майбутньому цей вид транспорту зможе повністю замінити морські вантажоперевезення, що теж дозволить зменшити терміни доставки вантажів, здешевити її, а заодно вирішить проблему із забрудненням океану.

Транспортна система Hyperloop являє собою трубопровід, усередині якого на великій швидкості, у вакуумі, переміщуються вантажні та пасажирські капсули.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: