Найбільший у світі дирижабль готується прийняти перших пасажирів
16 Січня , 2019
Компанія D-Wave Systems представляє нову архітектуру Pegasus, яка дозволить збільшити кількість кубітів на процесорі до 5640
16 Січня , 2019

Huawei скопіювала архітектуру європейських міст

Китайська телекомунікаційна компанія Huawei будує в міському окрузі Дунгуань новий кампус, який примітний ретельно скопійованою архітектурою дванадцяти європейських міст.

Звичайно, китайці з Huawei могли б побудувати звичайний кампус типу тих, які є у інших знаменитих корпорацій в Кремнієвій долині, але схоже, що їм неодмінно потрібна була якась своя «фішка». Інакше чим ще пояснити той факт, що на території в дев’ять квадратних кілометрів вони в підсумку придумали розмістити копії 12 європейських міст? Звичайно, не повністю, а лише окремих будівель, зате навіть з власною трамвайною лінією!

Кожен з дюжини корпусів нового кампусу Huawei на 25 тисяч співробітників уособлює архітектуру одного зі старих європейських міст: наприклад, Paris (Франція), Verona (Італія), Granada (Іспанія), Bruges (Бельгія), Cesky (Чехія) та інших. На території кампусу навіть озеро, над яким побудована точна копія мосту Свободи в Будапешті (Угорщина) з трамвайною лінією для перевезення працівників між будівлями.

Гранада, Іспанія

Ческі-Крумлов, Чехія

Хайдельберг, Німеччина

Будапешт, Угорщина

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: