Електричні літаки Wright Electric можуть замінити Boeing 737
27 Березня , 2017
Сільськогосподарські роботи візьмуть на себе завдання по спостереженню за процесом росту рослин
27 Березня , 2017

HTT розпочала складання першої пасажирської кабіни Hyperloop (відео)

Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) вперше продемонструвала зображення пасажирської капсули вакуумного потяга, який рухаэться за рахунок магнітної левітації.

Інженери HTT приступили до створення першої діючої моделі, яка буде виготовлятись спільно з компанією Carbures S. A. За словами розробників, на підготовку до проекту пішло більше 3 років, за які були проведені тисячі годин аналітики і досліджень.

«З приходом самого першого пасажира ми хочемо гарантувати, що безпека завжди є нашою прерогативою. Також, в нашому розвитку було дуже важливо задовольнити всі необхідні вимоги до перевізників, щоб створити кращу і безпечну систему для всіх», – зазначив генеральний директор HTT Дірк Альборн.

Перша пасажирська кабіна Hyperloop HTT буде готова в 2018 році, а покажуть її в дослідницькому центрі в Тулузі (Франція). Капсула завдовжки 30 і діаметром 2,7 метра буде вміщати до 40 осіб. Заявлена максимальна швидкість руху магнітного потяга становить 1223 кілометра на годину.

Сама концепція транспортної системи трубопроводів з розрідженим середовищем і потягами, які переміщаються в ній за рахунок електромагнітної тяги – не нова і з’явилась не одне десятиліття тому. Однак, новий поштовх у її розвитку у наш час дав CEO компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск.

Цікаво, що над втіленням у життя ідеї надзвукового наземного «транспорту майбутнього» зараз працюють кілька стартапів. Одним з найвідоміших, крім HTT, є американський Hoperloop One, який нещодавно продемонстрував свої досягнення в будівництві першої діючої магістралі вакуумного потяга: поблизу Лас-Вегаса компанія вже звела половину тестової ділянки DevLoop довжиною близько 1 км

Джерело: facebook.com/hyperloopglobal

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: