Rocket Lab запустила 13 малих супутників для NASA
17 Грудня , 2018
Google будує власне місто в Каліфорнії
17 Грудня , 2018

Honda готується представити безпілотний квадроцикл

Рік тому, на виставці CES 2018, компанія Honda продемонструвала прототип «Automotive Work Vehicle» – автономного квадроцикла під керуванням штучного інтелекту. Цілий рік різні модифікації цієї машини тестувалися в реальних умовах, і тепер, на прийдешній виставці CES 2019, компанія готова показати її у всій красі.

Від класичного квадроцикла в AWV взято тільки шасі з чотирма колесами і повним приводом. Місце водія, кермо, інші інструменти керування замінено на систему сенсорів, які разом з даними GPS дозволяють бортовому ШІ орієнтуватися на місцевості. Він відмінно знає свої можливості і сам будує шлях на бездоріжжі – в пустелі, в горах, на сільськогосподарських угіддях і т. д.

AWV забезпечений універсальним майданчиком для монтажу робочих модулів. Його ефективність при перевезенні крихких сонячних панелей оцінили в Північній Каліфорнії, Колорадо, робот допомагав у гасінні лісових пожеж в Каліфорнії працював на експериментальній фермі. Теоретично, на ньому можна розмістити обладнання всіх видів, але в компанії поки не уточнюють параметри вантажопідйомності і автономності машини.

У Honda наголошують – це ще не серійна модель. Практичне тестування виявило масу нюансів у питаннях автономного керування, і на прийдешній виставці велику увагу буде приділено системам навігації, а не самому дрону. Адже головне завдання проекту полягає в створенні максимально надійних «розумних систем» для заміни людини в тих ситуаціях, коли є реальний ризик для її здоров’я.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: