Lynk&Co 02 – загадковий електромобіль від Geely і Volvo
14 Квітня , 2017
Chevrolet покаже новий гібридний спорткар FNR-X в Шанхаї
14 Квітня , 2017

Google запустив глобальну систему автентифікації новин

Авторитетні видання завжди перевіряють достовірність наявних у них відомостей перед публікацією, але в Інтернеті кожну секунду з’являється просто неймовірна кількість нової інформації, тому самостійно відокремити щось вартісне від сумнівної інформації читачеві буває важко. Тому інтернет-гігант Google почав працювати над виявленням сумнівних новин і фактів, щоб допомогти користувачам обирати для читання та перегляду тільки джерела, які заслуговують довіри.

Функція перевірки фактів вже була доступна американським і британським користувачам агрегатором Google News для iOS і Android з осені минулого року, але тепер, коли система довела свою ефективність, фахівці Google прийняли рішення розширити повноваження програми перевірки фактів, поширивши її на всі запити сервісу Google News і пошуковика. Розробники системи повідомляють, що вона працює на всіх мовах.

Тепер поруч з виведеними після довільного запиту результатами пошуку будуть відображатися дані ресурсів, які займаються перевіркою фактів. Короткий коментар буде містити інформацію про те, хто займався перевіркою, та висновок щодо неї — правда чи брехня, наприклад. Крім цього, новина, що пройшла перевірку, буде забезпечена відповідною позначкою «Fact Check».

Серед сайтів-оцінювачів правдивості новин вже числяться BBC, CNN, The Guardian, The New York Times і ще більше ста компаній.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: