Крихітний робот, здатний переміщатись всередині реактивних двигунів
21 Грудня , 2018
Створений «акустичний пінцет» для переміщення дрібних об’єктів
22 Грудня , 2018

Google Lens вже розпізнає мільярд об’єктів

За порівняно недовгий час свого існування Google Lens практично непомітно для більшості користувачів перетворився в найпотужніший інструмент розпізнавання різних об’єктів. Кількість розпізнаваних об’єктів зросла з чверті мільйона до одного мільярда. Втім, Google Lens здатний в основному розпізнавати цілком певні предмети. Інші ж так і залишаються невідомими для штучного інтелекту, який керує роботою цього інструменту.

Інструмент Google Lens дебютував у минулому році. Він працював з Photo і Assistant і розпізнавав приблизно 250 тисяч об’єктів. Розвиток почався рік тому, коли розпізнавання тексту Google Lens стали тренувати на етикетках товарів. Розпізнаючи текст, Google Lens став розрізняти набагато більше товарів. Йому також показували дані безлічі знятих смартфонами фотографій і, таким чином, можливості Google Lens істотно зросли.

1 мільярд об’єктів, розпізнаваних програмним інструментом, забезпечується товарами, доступними в Google Shopping. І це означає, що в їх перелік не входять рідкісні об’єкти, до яких відносяться, наприклад, ігрові консолі дев’яностих років минулого століття і перші редакції малопоширених книг. Таким чином, Google Lens — інструмент, який корисний переважно тим користувачам, які хочуть більше дізнатися про пропонований товар.

Крім представлених у продажу товарів, Google Lens також здатний розпізнавати людей, назви мереж Wi-Fi і геометричні фігури. Можливість автоматичного підключення до мережі Wi-Fi за допомогою фото лейблу роутера була анонсована ще на I/O 2017. В поточному році до неї додалася також можливість копіювання інформації з візитної картки з подальшим занесенням її до списку контактів телефону.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: