Honda готується представити безпілотний квадроцикл
17 Грудня , 2018
Створено “тривимірні” транзистори, в три рази менші розмірів найменших з існуючих
18 Грудня , 2018

Google будує власне місто в Каліфорнії

У 2015-му компанія Google анонсувала плани по створенню нової штаб-квартири, грандіозного об’єкта під назвою «Mountain View Charleston East». Нещодавно з’ясувалося, що цього IT-гіганту мало і тепер мова йде вже про будівництво цілого містечка. З опублікованих документів видно, що корпорація націлилася на глобальну реконструкцію району Північний Бейшор, який прилягає до місця будівництва штаб-квартири.

Google вже володіє більшою частиною території Північного Бейшора і має намір перетворити це місце в зразкову житлову територію. Це означає, що на 15 гектарах розміститься 6 тис. одно – і двоповерхових котеджів, між якими прокладені пішохідні та велосипедні доріжки. Всі об’єкти інфраструктури будуть розташовуватися в кроковій доступності, а таке поняття як «автомобільні пробки» взагалі винесено за межі району.

Город Город

Логічно припустити, що будувати затишне зелене містечко Google планує для своїх працівників. Однак у планах зазначено, що не менше 20 % житла відноситься до бюджетної категорії, для сімей, де працює лише одна людина, з зарплатою рівня водія шкільного автобуса або офісного прибиральника. Останні будуть дуже затребувані, тому що в цьому ж місті побудують більше 280 тис. кв. м офісних площ. Всі вони відносяться до екологічного стандарту «LEED Platinum» і будуються переважно з деревини.

Не обійтися в новому місті і без початкової школи, торгово-розважального центру, готелів. Розробкою планів, крім представників Google, займаються компанії Heatherwick Studio (ландшафтна архітектура), Sitelab (офіси і ділові споруди) і BIG (генеральний план). Очікується, що будівництво міста займе лише кілька років, але деталі поки невідомі.

ГородДжерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: