Робот-страус уміє бігати без допомоги датчиків і камер з комп’ютером
13 Травня , 2017
Дизайнер створив концептуальний воднемобіль, який революціонізує міські поїздки
14 Травня , 2017

Гібридний пікап Workhorse зможе слугувати електрогенератором (відео)

Минулого місяця Workhorse продемонструвала шасі і гібридну силову трансмісію свого першого електрифікованого пікапу, а цього тижня вона представила автомобіль цілком. Презентація моделі W-15 пройшла на виставці Advanced Clean Transportation Expo в Лонг-Біч, штат Каліфорнія.

Транспортний засіб, насамперед, покликаний послужити своєрідним доказом життєздатності концепції і, хоча він є робочим прототипом, навряд чи таку ж «начинку» і дизайн отримає комерційна версія, вихід якої очікується на наступний рік.

Пікап оснастили електроприводом, але він не став повноцінним електромобілем – це гібрид, що підключається. Після 129 км (80 миль) ходу виключно на електротязі за рахунок 60-кіловатної батареї в роботу включається бензиновий двигун, який починає працювати як генератор, забезпечуючи живленням два електродвигуни загальною потужністю 460 к. с., по одному на кожній осі. У комбінованому режимі «робоча конячка» претендує на запас ходу до 500 км (310 миль).

 

Що стосується навантаження, то Workhorse заявляє про здібності пікапа створювати тягу до 2500 кг, що можна порівняти з силовими характеристиками кросоверу Tesla Model X. Вантажопідйомність гібридного транспортного засобу становить 1000 кг.

Ще однією особливістю W-15 стала можливість використання машини в якості електрогенеруючої станції. Підключити до бортової електромережі і користуватись можна практично будь-яким електроприладом.

З дебютом вантажівки компанія також оголосила про 10-річне партнерство з Ryder з продажу та обслуговування W-15 в більше ніж 800 точках Сполучених Штатів, Канади і Мексики. Очікується. Ціна базових моделей буде стартувати від 52 тис. доларів США без урахування державних субсидій. Це означає, що покупець електропікапу може розраховувати на залишкову вартість у розмірі 40-45 тис доларів після стимулів у певних штатах. Вихід серійного автомобіля заплановано на другу половину 2018 року.

Джерело: insideevs.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

1 Коментарій

  1. […] популярність завдяки своєму гібридному пікапу W-15) вперше розповіла про розробку пасажирського […]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: