Китай відправить місію на Марс до 2020 року
3 Жовтня , 2017
«Недорога» Tesla Model S 75 більше випускатись не буде
3 Жовтня , 2017

Фургони Mercedes послужать доками для дронів-кур’єрів в Цюріху

Сьогодні часто можна спостерігати за тим, як дрони повністю замінюють традиційні методи доставки. Але і той факт, що БПЛА можуть ефективно доповнити існуючу систему, теж викликає великий інтерес. Ще в минулому році компанія Mercedes оголосила про свої наміри розвивати цю концепцію, представивши фургон, здатний злагоджено працювати з дрона доставки. І тепер вона робить ще один крок вперед відчуваючи дану технологію в Швейцарії. Початком шляху стало об'єднання Mercedes-Benz з Matternet, компанією з виробництва дронов. Вони почали концептуальне вивчення питання про те, як безпілотник може підвищити ефективність транспортування якщо його поєднати з фургоном. Пізніше до них приєднався швейцарський стартап Siroop (інтернет рітейлер), за допомогою якого обидві компанії провели перше реальне випробування системи. Мікроавтобуси Mercedes-Benz Vito будуть служити в якості пересувної посадочної площадки для дронов моделі M2, вироблених компанією Matternet. Дані моделі можуть переміщувати ванта..

Сьогодні часто можна спостерігати за тим, як дрони повністю замінюють традиційні методи доставки. Але і той факт, що БПЛА можуть ефективно доповнити існуючу систему, теж викликає великий інтерес.

Ще в минулому році компанія Mercedes оголосила про свої наміри розвивати цю концепцію, представивши фургон, здатний злагоджено працювати з дронами доставки. І тепер вона робить ще один крок вперед випробовуючи дану технологію в Швейцарії.

Початком шляху стало об’єднання Mercedes-Benz з Matternet, компанією з виробництва дронів. Вони почали концептуальне вивчення питання про те, як безпілотник може підвищити ефективність транспортування якщо його поєднати з фургоном. Пізніше до них приєднався швейцарський стартап Siroop (інтернет рітейлер), за допомогою якого обидві компанії провели перше реальне випробування системи.

Мікроавтобуси Mercedes-Benz Vito будуть служити в якості пересувного посадкового майданчика для дронів моделі M2, вироблених компанією Matternet. Дані моделі можуть переміщувати вантажі до двох кілограмів на відстань до 20 кілометрів.

Таким чином, дрони не беруть участь в заключному етапі перевезення, замість цього вони доставляють товари від складу продавця до фургону Vito. Фургони в цей час паркуються в одній з чотирьох обумовлених з перевізником точок міста Цюріх. Так звана «остання миля» доставки здійснюється водієм фургона, а дрон, тим часом, відправляється на склад за наступним товаром.

Раніше в цьому році схожу систему тестувала кур’єрська компанія UPS, однак у цьому випадку дрони запускались з фургонів для завершення останнього етапу транспортування, коли сам фургон продовжував свій подальший шлях за планом. Простіше кажучи, система UPS позбавила фургон необхідності шукати дорогу до будинку одержувача, в той час як технологія спільної роботи Mercedes і Matternet відкинула потребу службі доставки повертатись на склад за товарами.

«Ми вважаємо, що використання дронів в мережі доставки змінить уявлення про те, як ми щодня отримуємо товари. У нас з’явиться можливість замовляти речі онлайн і отримувати їх через кілька хвилин ніби за помахом чарівної палички. Все що потрібно зараз – це витратити на розвиток системи достатньо сил і засобів, – говорить засновник і генеральний директор Matternet Андреас Раптополус. – Швейцарія знаходиться на передовій лінії цієї технологічної революції. На даний момент — це перший випадок використання мережі доставки дронами в одному з найбільших європейських міст. Ми першими довели, що мережа роботи фургонів і БПЛА можуть працювати в будь-якій точці світу».

Тестування розпочалось минулого тижня, система працює по сім годин на день, п’ять днів на тиждень. Випробування триватиме три тижні, якщо дозволить погода. Планується повністю автоматизувати цей процес надалі, що допоможе знизити завантаженість доріг і заощадити час і витрати на доставку товарів.

Джерело: daimler.com

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: