Вчені відкрили новий тип фотосинтезу
25 Червня , 2018
Морська піхота США розробила нові амфібії
25 Червня , 2018

Франція і Німеччина об’єдналися для створення нового супер-винищувача

Франція і Німеччина приступають до розробки нового винищувача. Настільки амбітний проект потребуватиме значних фінансових вкладень і передових технологій. Передбачається, що він буде прийнятий на озброєння на початку 40-х років. В арсеналі перспективної машини – широкі можливості, характерні для авіації XXI століття, включаючи керування роями безпілотників.

Згідно з підписаною 19 червня угодою, Франція візьме на себе технічну частину проекту, оскільки її аерокосмічна промисловість має більш високий рівень розвитку, а Німеччина зосередиться на фінансуванні робіт.

Франко-німецький винищувач покликаний замінити застарілі французькі Rafale і німецькі Eurofighter Typhoon. При її створенні будуть використовуватися стелс-технології, а озброєння розміститься у внутрішніх відсіках: у двох або трьох з них — ракети класу «повітря-повітря» і в одному – бомби і ракети «повітря-земля». На нього встановлять найсучаснішу авіоніку і засоби зв’язку, щоб він міг діяти спільно з іншими ударними системами.

Літак буде багатоцільовим. Для посилення ударної потужності передбачається наявність додаткових точок кріплення засобів ураження, нехай навіть за рахунок зниження малопомітності.

Французька сторона проекту буде представлена аерокосмічним гігантом Dassault Aviation, а німецька — концерном Airbus. Учасники сподіваються, що витрати на розробку перспективного винищувача будуть значно менші, ніж, наприклад, у американців на створення F-35.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: