Влітку в Дубаї запустять безпілотне повітряне таксі
21 Лютого , 2017
Місія роботів Scorpion на аварійній станції Фукусіма закінчилася повним провалом
21 Лютого , 2017

Ford показав, як погано світили фари 110 років тому

Результат виявився цілком очікуваним.

Компанія Ford протестувала шість поколінь автомобільних фар, починаючи від газових ліхтарів на Model T зразка 1908 року. Еру сучасних машин представляли ксенонові фари «Мустанга».

Ford показал, как плохо светили фары 110 лет назад

По-справжньому оцінити важливість фар головного світла в машині може тільки той водій, у кого в авто світло — не найсильніша сторона. Такі люди з особливим болем дивляться на презентацію компанії Форд, яка вирішила показати, як сильно змінилася якість фар з часів знаменитого Model T.

Автомобілі Ford Model T, які з 1908 до 1927 року розійшлися тиражем 15 мільйонів примірників, оснащувалися ацетиленовими лампами. Водіям треба було запалювати їх вручну, перш ніж виїжджати на дорогу.

В ході тесту, проведеного компанією, на дорозі в 12 метрах від машин стояв велосипедист. Судячи за підсумками випробування, лампи Model T дорогу майже не висвітлювали.

Також у тесті були використані Ford Model Y зразка 1932 року, Ford Anglia 105e 1966 року, Ford Fiesta 1976 року, Ford Mondeo 1994 року і Ford Mustang GT 2016 року.

Ксенонові фари «Мустанга» виявилися в три рази ефективніше галогенових.

З минулого року Страховий інститут дорожньої безпеки США (IIHS) почав проводити випробування автомобільних фар.

На даний момент було проведено три тести: в березні 2016-го перевірили світлотехніку 31 моделі (з них найвищий бал отримала тільки одна машина), в липні випробували 21 кросовер, а в жовтні — 11 пікапів. Більшість автомобілів у всіх тестах показували незадовільні результати.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: