Створені надтонкі сонячні батареї, які можна кріпити на одяг
19 Квітня , 2018
У Японії виявили фермент, що пожирає пластикові відходи
19 Квітня , 2018

FlyJacket: екзоскелет для керування дроном

Фахівці з Федеральної політехнічної школи Лозанни, Швейцарія, розробили систему для керування дроном за допомогою екзоскелета, що отримав назву FlyJacket. Як пише The Verge, для роботи з системою користувач повинен надіти шолом віртуальної реальності і м’який екзоскелет для верхньої частини тіла, який дозволяє синхронізувати рухи людини з рухом дрона. Так, як зазначається, користувач розправляє руки (як крила) і, повертаючи або нахиляючи торс, може керувати польотом дрона (при цьому людина може спостерігати за польотом апарату за допомогою VR-шолома). Повідомляється, що система працює тільки з дрона з нерухомим крилом. Екзоскелет обладнаний підтримкою для рук, щоб користувач сильно не втомлювався під час керування. За словами розробників, така система керування дроном (за допомогою екзоскелету) більш інтуїтивна і ефективна в порівнянні з традиційним контролером.

Дослідники вважають, що у проекта є комерційний потенціал. Як зазначила Карін Роньон (Carine Rognon), один з авторів роботи, журналу IEEE Spectrum, при розробці екзоскелету фахівці намагалися використовувати недорогі матеріали і технології, щоб зробити доступний продукт. Крім того, за словами дослідника, костюм досить невеликий і може поміститися, наприклад, в рюкзак.

Зазначається, що фахівці продовжать розвивати розробку. Зокрема, вони працюють над впровадженням більшої кількості функцій — наприклад, можливістю керувати за допомогою екзоскелету швидкістю польоту дрона.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: