RHP2 – гуманоїдний робот, сконструйований, щоб падати, підніматись і знову падати
2 Жовтня , 2017
У виданні The Washington Post журналістів замінили роботом
2 Жовтня , 2017

Флот США планує використовувати дванадцятирічні контролери Xbox 360 на новітніх підводних човнах

Ми живемо в час, коли навіть самі наворочені продукти сучасної електроніки протягом декількох місяців безнадійно застарівають, поступаючись місцем черговим більш просунутим новинкам. У цьому сенсі ігровий контролер від Microsoft Xbox 360 – справжній «дідусь», якому виповнилось вже 13 років.

Однак незважаючи на такий «поважний» вік, він ще послужить — і не де-небудь, а на підводних човнах ВМС США. Американська газета The Virginian-Pilot повідомляє, що командування ВМС має намір використовувати контролери Xbox 360 для управління перископами новітніх субмарин класу Virginia.

В даний час на них встановлені щоглові цифрові камери, що дозволяє офіцерам в бойовій рубці бачити зовнішню картинку одночасно на декількох екранах. Варто нагадати, що лише кілька років тому офіцери вели спостереження за поверхнею через окуляр в перископі, який доводилось постійно повертати.

Ідея використовувати недорогий контролер Microsoft Xbox 360 вартістю близько 40 доларів, який до того ж можна придбати в будь-якому магазині для геймерів, належить фахівцям компанії Lockheed Martin. До цього управління новою версією перископу здійснювалось за допомогою джойстика вартістю 38000 доларів, який вимагав певних навичок. Як кажуть, відчуйте різницю.

На думку багатьох молодших офіцерів-підводників, завдяки звичному Xbox 360 процес управління значно спростився порівняно з важким і незграбним джойстиком. До того ж, це вже не перший досвід Lockheed Martin по впровадженню звичної технології в бойові машини. Такі ж контролери Xbox вже успішно застосовуються для управління розробленими компанією лазерними гарматами.

ИксбоксМоряки під керівництвом інженерів Lockheed Martin тестують комерційні системи для використання в підводних човнах

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: