Що може піти не так в космосі?
3 Травня , 2017
Літій-іонні батареї, створені зі скла б/в пляшок, вміщають в 4 рази більше енергії
5 Травня , 2017

Фахівці компанії Disney експериментують з проекційним гримом

Компанії Disney, а точніше її підрозділу Disney Research Lab, здається, вдалося зробити клоунський грим страшнішим, ніж коли-небудь. Жахливий клоун з фільму «Воно» за мотивами твору Стівена Кінга нервово курив би осторонь, побач він те, що діється в тестовій лабораторії «Діснея». А вся справа в тому, що інженери компанії активно вивчають можливість нанесення гриму на акторів в реальному часі за допомогою спеціальних алгоритмів і високошвидкісних проекторів.

Сама ідея проектування гриму на обличчя людини далеко не нова. На просторах YouTube можна знайти дивовижні за своєю красою та креативністю ролики, де на обличчя проектуються всілякі анімації та орнаменти, перетворюючи їх в живі картини. Але фахівці Disney хочуть перетворити ці пустощі в технологію, яка замінить акторам грим під час їхніх виступів на сцені театру. Система отримала назву Makeup Lamps і являє собою поєднання високошвидкісної камери і проектора.

Камера відстежує позицію актора, а також його міміку, передає отримані дані на комп’ютер. Спеціальна програма обробляє їх і видає відповідний вираз обличчя людини зображення гриму. При цьому алгоритм здатний посилювати емоції, додаючи особі додаткові зморшки і акцентуючи їз вираження. Робиться це для того, щоб навіть глядачі, що сидять дуже далеко від сцени, змогли побачити, що ж відбувається з мімікою героя. При цьому на обличчі актора немає ніяких спеціальних маркерів, які використовуються в традиційних системах Mo-Cap.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: