Hyperloop TT планує побудувати 10-кілометрову трасу в Абу-Дабі
20 Квітня , 2018
Легкий портативний датчик знайде потерпілих під будь-якими завалами
22 Квітня , 2018

Facebook планує створити власні чіпи для штучного інтелекту?

Якщо Facebook останнім часом погано з чимось справляється, так це з двома речами: підтримка недоторканності особистих даних користувачів і розробка класного апаратного забезпечення від Facebook. Але тепер, якщо судити з нещодавно відкритих вакансій в компанію, Facebook серйозно займеться виробництвом техніки. Як пише Bloomberg, Facebook шукає керуючого по розробці ASIC. ASIC — це Application Specific Integrated Circuit, інтегральна схема спеціального призначення, обробний чіп, що виконує певну задачу.

Bloomberg зазначає, що у разі Facebook така вакансія може означати що завгодно, від майбутніх гарнітур Oculus до процесорів, необхідних для майбутніх серверів Facebook. Але що ще важливіше, це не єдина нова вакансія для програми нового дизайну чіпів. Вакансію розмістив голова по розробці штучного інтелекту в Facebook. Це означає, що Facebook планує серйозно зайнятися чіпами, які дозволять створити кращий ШІ. Такого роду чіпи можна знайти в розумних колонках, яким потрібен ШІ, щоб розуміти ваші слова, або в серверах, які обробляють знімки осіб.

Apple, Qualcomm і Huawei виробляють процесори для телефонів, цілеспрямовано намагаючись покращити обробку силами ШІ. Google і Intel також активно досліджують цю сферу, а NVIDIA інвестує мільярди у те, щоб стати лідером в цій новій галузі виробництва чіпів. Facebook цілком може підключитися до цієї тусовочки.

Компанія Цукерберга давно вивчає можливості штучного інтелекту і намагається імплементувати його в своїй соціальній мережі. Наприклад, ШІ Facebook бореться з так званим hate speech (або просто образами і тролінгом в соцмережі), а також намагається зрозуміти, яка реклама вам підійде краще. Що турбує, так проблеми Facebook  з захистом особистих даних користувачів і нові можливості можуть призвести до нових ризиків.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: