Новий швейцарський “сонячний” літак SolarStratos вперше піднявся в повітря
19 Травня , 2017
Google Seurat – революційна система графічного рендерингу для мобільного VR
20 Травня , 2017

Energi: Ford починає випуск електромобілів під новим брендом

На реалізацію плану з масштабної електрифікації транспортних засобів автовиробник має намір виділити фінансування в розмірі 4,5 мільярди доларів до 2020 року.

Американська компанія Ford зареєструвала новий бренд під назвою Energi. Як повідомляє Autocar, під цією маркою будуть випускатись електрокари та гібридні авто. Першими моделями, які отримають електричні мотори стануть Kuga, Explorer і Transit. Вихід цих електромобілів на ринок запланований на 2020 рік.

Також, під новим брендом будуть випущені гібридні версії F-150 і Mustang. Пізніше в нову лінійку екологічно чистих машин увійде і позашляховик, інформація про який поки тримається в таємниці. Виробництво машин буде налагоджено на заводі компанії в Мічигані.

Крім цього, компанія Ford планує розробити новий електрокар, який складе конкуренцію Chevrolet Bolt і Tesla Model 3. За попередніми даними, автомобіль отримає назву Model E. Виробництво машини почнеться в 2019 році. Новинка отримає дві гібридні версії і повністю електричну модифікацію. Запас ходу автомобіля складе 320 кінських сил.

 

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: