Легкий портативний датчик знайде потерпілих під будь-якими завалами
22 Квітня , 2018
В Європі з’явився перший повністю придатний для життя будинок, цілком надрукований на 3D-принтері
23 Квітня , 2018

Електричний літак Sun Flyer 2 здійснив перший політ

Як повідомляє компанія Bye Aerospace, прототип електричного літака Sun Flyer 2 успішно здійснив перший тестовий політ.

Прототип електричного літака Sun Flyer 2 пройшов льотні випробування 10 квітня в аеропорту Денвера (штат Колорадо, США), повідомляється на сайті Bye Aerospace. 1 900-кілограмовий двомісний літак комплектується шістьма літій-іонними батарейними блоками і, як стверджується, здатний пролетіти на одному заряді близько трьох з половиною годин.

Перший політ Sun Flyer 2 — це важливий крок у тестуванні літака, який повинен буде пройти сертифікацію FAA (Федерального управління цивільної авіації США). В ході льотних випробувань фахівці головним чином повинні були вивчити роботу акумуляторних комірок LG Chem MJ1 ємністю 260 ват-годин на кілограм. Надалі прототип повинні будуть випробувати на великій висоті і швидкості.

Sun Flyer 2 виконаний з легких композитних матеріалів (головним чином — з вуглецевого волокна). Він був створений компанією Arion Aircraft з Шелбівіля, штат Теннесі, і доставлений для випробувань у березні. Sun Flyer 2, як відзначають в Bye Aerospace, буде призначений для початкової підготовки льотчиків цивільної авіації; за словами компанії, вартість однієї години польоту даного апарату буде становити лише три долари. В майбутньому Bye Aerospace планує почати випробування чотиримісного літака Sun Flyer 4.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: