Компанія Intel виготовила найменший квантовий обчислювальний чіп зі спін-кубітами
19 Червня , 2018
Як створюється реалістична шкіра для біонічних протезів
20 Червня , 2018

Електричний човен Jaguar V20E встановив новий світовий рекорд швидкості

Нещодавно електричний моторний човен Jaguar V20E, пілотований Пітером Дреджом (Peter Dredge), співзасновником компанії Jaguar Vector, зумів набрати швидкість 88.62 милі на годину (142.62 кілометра на годину), встановивши тим самим новий світовий рекорд. Рекордний заплив проводився на поверхні озера Coniston Water в Камбрії, Англія, довжина якого становить 8 миль (12.87 кілометра), а новий рекорд побив попередній рекорд, який становив 76.8 милі на годину, встановлений більше 10 років тому.
Маленький швидкісний електричний човен був розроблений і виготовлений фахівцями компанії Jaguar Vector за участю фахівців Williams Advanced Engineering, які “принесли з собою” деякі готові елементи, зокрема елементи електричної трансмісії. Технічні параметри акумуляторних батарей, двигунів та контролерів поки не розголошуються, відомо лише те, що всі ці технології використовуються компанією Jaguar в гоночних автомобілях Formula-E, які є електричними аналогами автомобілів Formula-1.
Зазначимо, що створення швидкісного електричного моторного човна є ще одним кроком компанії Jaguar на їх шляху до глобальної електрифікації. Зараз компанія повільно відходить від традиційних двигунів внутрішнього згоряння, і до 2020 року всі заводи компанії припинять випуск автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.
В даний час електричний модельний ряд компанії Jaguar представлений сімейством повністю електричних спортивних автомобілів Jaguar I-Pace, в яких вже використані деякі технології та досвід, набутий спеціалістами в гонках Formula E. І з часом цей ряд буде тільки розширюватися.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: