Найбільший 3D-принтер у світі Stargate для друку ракет
30 Березня , 2018
Металева піна виявилася міцнішою армійської броні
31 Березня , 2018

Електровантажівка T-pod не має кабіни і може виконувати безпілотні доставки

Шведська безпілотна електровантажівка нещодавно була представлена у вигляді концепту, а тепер розробники обіцяють вивести її на дороги вже цієї осені. Причому передбачається, що до цього часу машини зможуть не просто їздити, а повноцінно виконувати функції автономних перевізників.

T-pod – це повністю електрифікована, автономна транспортна платформа компанії Einride, автономні здібності якої базуються на системі Nvidia Drive AI. Однією з головних особливостей інноваційної вантажівки став її зовнішній вигляд – фура не лише не отримала звичних органів керування, у ній навіть відсутня водійська кабіна.

Хоча робофура Einride розрахована на повністю автономні поїздки, для екстрених випадків передбачена можливість перемикання в режим ручного дистанційного керування. Проте, всі 200 вантажних електромобілі, які компанія планує запустити на першому етапі, більшу частину часу будуть покладатися на штучний інтелект від NVIDIA.

Виробник заявляє, що вантажівки здатні перевозити 15 стандартних палет загальною вагою до 20 тонн. Перший маршрут, на якому буде працювати безпілотник,  з’єднає міста Гетеборг і Хельсінгборг в Швеції.

Докладні характеристики силової установки авто поки не повідомляються. Відомо лише, що максимальний запас ходу T-pod на одному заряді батареї складе 200 км.

Einride розраховує, що до 2035 року 20% автомобільних вантажних перевезень в Швеції буде здійснюватися за допомогою T-Pod.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: