Фізики MIT навчилися добувати воду з сухого повітря
19 Квітня , 2017
Apple в таємниці розробляє сенсор для неінвазивного контролю рівня цукру в крові
19 Квітня , 2017

Електромобіль Air Lucid Motors розігнала до 350 км/год (відео)

На автошоу в Нью-Йорку компанія Lucid Motors привезла робочий прототип електрокару Air, який тільки що пройшов цикл швидкісних випробувань. Автомобіль тестували на полігоні в Огайо, де є спортивна траса з профільованими поворотами довжиною 12 км. Як розповіли розробники, їм потрібно було оцінити поведінку електромобіля на високій швидкості і простежити за температурними навантаженнями на компоненти силової установки.

В ході випробувань вдалося розігнати Lucid Air аж до 350 км/год, причому це не граничний показник для моделі — на цій позначці спрацював електронний обмежувач, встановлений на час тестового заїзду. Такий рекорд був цілком передбачуваний, оскільки проектна потужність двох електромоторів китайського авто становить 1000 к. с.

У цих тестах брав участь прототип з встановленими каркасом безпеки і додатковим спойлером ззаду, але без деталей інтер’єру. Слід зазначити, що надалі компанія планує провести такий же заїзд без обмежувача.

Серійні автомобілі Lucid Air, як очікується, повинні надійти на ринок в кінці 2018 року. Ціна одного розкішного електрокару складе від 60 до 100 тисяч доларів — залежно від потужності, ємності батарей та інших опцій.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: