У НАСА починаються випробування робототехнічних пристроїв, призначених для злому “панцира” крижаних планет-супутників у Сонячній системі
12 Квітня , 2017
На Тайвані побудують автоматизований завод для виробництва сонячних панелей
12 Квітня , 2017

Електрокари «Рено» надійдуть у продаж в містах України з другої половини 2017-го

Офіційний дилер автомобілів Renault в Україні має намір почати продажі електрокарів в трьох містах – Києві, Львові і Одесі, повідомила голова правління «Рено Україна», Яна Міненко.

“На сьогодні у нас є поки три дилерських центри, готових займатися продажем і обслуговуванням електромобілів: це “Кий Авто” в Києві, “Автодім плюс” в Одесі, “Ю. Н. К.” – у Львові”, – сказала Міненко на прес-конференції в рамках відкрилася в п’ятницю в Києві виставки електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine.

Вона повідомила, що в даний час Renault проводить в Україні “технічний тур” з участю менеджера з розвитку бізнесу Renault Сандрін Жодон (Sandrine Jodon) та двох технічних фахівців, які перевірять інфраструктуру зарядних станцій в країні, а також можливість зарядки автомобілів Renault від цих станцій. Крім того, вони перевірять готовність дилерських центрів до продажу та обслуговування авто.

Як очікується, біля кожного з цих дилерських центрів буде відкрито по дві зарядні станції.

Як уточнила Я. Міненко протягом двох-трьох років роботи з електромобілями,  планується навчити фахівців усіх 30 дилерських центрів Renault в Україні.

В даний час в лінійці електромобілів Renault – Renault Zoe, Kangoo ZE і міні-автомобіль Twizy (квадроцикл), і, як зазначила голова правління “деякі з них” до кінця року будуть продаватися в Україні.

Згідно прайс-листа, ціна Renault Zoe в Україні стартує з 830,02 тис. грн (версія Life з двигуном 68 кВт), Kangoo ZE – також з 830,02 тис. грн (версія Express з двигуном 44 кВт).

Нагадаємо, зараз в Україні парк електромобілів налічує понад 2 тис. од., кількість зарядних станцій – близько 600 од.

За підсумками 2016 року,  продажі нових електричних авто в країні зросли до 290 од. зі 114 од. в 2015 році, старих – до 1134 од. з 174 од. А до кінця 2016 році Україна посіла 5-е місце в світі за темпами приросту частки електромобілів щодо загального обсягу продажів автомобілів у країні.

Згідно з озвученими С. Жодон в ході прес-конференції даними, в 2016 році продажі нових електромобілів у світі зросли на 59% до 2015 року – до 460 тис., в тому числі,  найбільше їх продано в Китаї – 257 тис. з приростом в 2,4 рази до попереднього року. В Європі продано 102 тис. авто, Японії – 16 тис.

Згідно зі статистикою компанії, сьогодні в Європі кожен четвертий електромобіль – це Renault.

Джерело: interfax.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: