Кредити під 0,01% річних на встановлення домашніх СЕС запускає Укргазбанк
1 Квітня , 2017
За допомогою нейроінтерфейсу вчені повернули паралізованому пацієнту здатність рухати рукою
1 Квітня , 2017

Electra Meccanica побудує електричний родстер з запасом ходу 400 км

Фірма Electra Meccanica, що є підрозділом відомого автовиробника InterMeccanica, на автошоу в Ванкувері оголосила про створення електричного родстера. Автомобіль, названий Tofino, буде коштувати 37 000 доларів.

Автомобіль, представлений, поки, тільки на фотографіях, і виглядає як спроба створити електричну версію Mazda Miata. Електрокар зможе подолати на одній зарядці більше 400 кілометрів, розвинути максимальну швидкість в 200 км/год і розганяється до 100 км/год за 7 секунд. Шасі і кузов виконані з легких композитних матеріалів, що використовуються в аерокосмічній промисловості.

Tofino буде випускатись в кузовах п’яти кольорів. Постачання його замовникам почнуться до 2019 року, але вже зараз можна внести 1 000 доларів авансу та зарезервувати місце у списку першочергових покупців.

Крім Tofino, компанія також представила більш потужну версію свого триколісного електромобіля SOLO вартістю $15 тис, названу SOLO R.

«Ми раді представити дві прекрасні моделі на нашому домашньому автошоу. Вони стали великим кроком вперед у розвитку нашого бренду і являють собою найкраще з того, чого ми можемо досягти на сьогоднішній день. Відвідувачі автошоу і автомобілісти всього світу не будуть розчаровані», – зазначив президент Electra Meccanica Марк Уест.

Якщо до появи Tofino на ринку доведеться почекати мінімум два роки, то продажі SOLO почнуться вже в травні. Одномісна машина підійде не всім, але її придбання буде виправданим в регіонах, що стимулюють використання електротранспорту. Наприклад, в Онтаріо, після отримання повної податкової знижки, компактний електромобіль, імовірно, може коштувати 6 000 доларів.

Electra Meccanica була заснована в 2015 році в канадському Ванкувері Генрі Рейснером з InterMeccanica і колишнім автогонщиком Джеррі Кроллом. В кінці 2016 року був представлений проект SOLO, який став дебютом нової компанії.

Джерело: electrek.co

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: