Штучний інтелект буде винаходити ліки в десятки разів швидше людей
20 Травня , 2017
Японська компанія почала розробку реактивного палива з водоростей
21 Травня , 2017

EDIT – перша модульна платформа для створення безпілотного електромобіля з відкритим вихідним кодом (відео)

Створений спільними зусиллями ентузіастів з Гонконгу і Італії стартап OSVehicle представив нову апаратну платформу з відкритим вихідним кодом для розробки електромобілів. Вона отримала назву «EDIT», і її складовими елементами є передня частина, задня, дах, двері (по дві з кожної сторони) і шасі.

Ідея полягає в тому, що для створення нового продукту автомобільна промисловість завжди вимагала масу вкладень у вигляді фінансів і часу, а відкрита модульна платформа могла б значно прискорити розвиток електротранспорту.

Стартап залучив $120 тисяч від Y Combinator в кінці 2016 року. А днями OSVehicle вперше розкрив зовнішній вигляд і особливості свого модульного транспортного засобу EDIT, основою для якого послужила попередня розробка компанії – модульний електромобіль TABBY.

EDIT позиціонується як «перший готовий до використання безпілотний електромобіль» з модульною конструкцією. Він дозволяє формувати різні варіанти дизайну, і що найцікавіше – будь-яка компанія може використовувати його під своїм брендом.

Будь-який бажаючий зможе настроїти особливості автомобіля, змінюючи функціональність і зовнішній вигляд, а компанії – швидко створювати нові моделі для ринків різних країн і під конкретні цілі, включаючи доставку, служби таксі і каршерінгу.

У OSVehicle кажуть, що такий підхід може наполовину знизити час виведення нового електромобілю на ринок і на одну шосту зменшити витрати на його створення. Автори проекту заявляють, що замовники і сторонні розробники можуть створювати і впроваджувати в автомобіль власні модулі, наприклад, технології автономного керування — процесори, лідари, датчики, а також код.

Також очікується, що використання модульної конструкції дозволить продовжити термін служби таких машин в 10 разів у порівнянні зі звичайним автомобілем — до більш ніж 20 років, а також модернізувати їх за допомогою безпілотних технологій або «інтернет речей».

Вартість електромобіля-трансформера компанія обіцяла розкрити пізніше. Між тим перший продукт компанії електрокар Tabby, який розрахований на самостійну збірку, коштував $4000 без урахування батарей.

 

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: