3D-принтери зможуть друкувати склом з високою якістю
1 Травня , 2017
На Кіровоградщині запустили сонячний парк «Іванівка 2» потужністю 3 МВт
1 Травня , 2017

E-Motion: MG показала електромобіль-купе з запасом ходу понад 500 км

Автомобільна марка MG, яка належить китайській компанії SAIC,  презентувала на моторшоу в Шанхаї концептуальне електрокупе E-Motion. На базі чотиримісного прототипу виробник планує випустити серійний електромобіль до 2020 року.

Силову установку для дводверки готували в SAIC. Багато подробиць про неї тримаються в секреті, проте відомо, що концепт здатний розганятись з місця до ста кілометрів на годину менш ніж за чотири секунди. Максимальний запас ходу при цьому становить понад 500 кілометрів.

Электромобиль оснастили панорамной стеклянной крышей

Особливостями екстер’єру новинки стали «двері-крила» і безліч аеродинамічних компонентів, в тому числі і величезний дифузор в задній частині. Крім того, передня оптика відрізняється активною «кришкою», що піднімається при зміні режиму освітлення.

Крісла в салоні E-Motion розділені високим центральним тунелем. В передній і задній частинах на ньому розташовані сенсорні панелі для керування мультимедійною системою та іншими функціями. Сенсорні клавіші встановлені і на обшивках передніх дверей.

Китайский электрокар разгоняется до «сотни» быстрее четырех секунд

Ще однією примітною особливістю стало кермо, яке візуально здається триспицевтм (насправді спиця одна — знизу).

За інформацією Autocar, вартість серійної версії купе може скласти менше 40 тисяч доларів. MG прийме рішення про запуск моделі після оцінки реакції публіки на концепт.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: