Розроблена технологія, що підходить для виробництва листів графену в промислових масштабах
1 Травня , 2018
Вченим вперше вдалося заплутати на квантовому рівні макромасштабні об’єкти
2 Травня , 2018

Дизайнер представив концепцію міста плаваючих пірамід

Італійський дизайнер П’єрпаоло Лаззаріні представив свій амбітний проект – Wayaland, який передбачає створення цілого міста, що складається з плавучих пірамідальних модулів — Waya. Їх концепцію Лаззаріні почерпнув з японської та стародавньої архітектури майя.

Модулі будуть виготовлені з сучасних, міцних і легких матеріалів – скловолокна, вуглецю і сталі. Енергією Wayaland повністю забезпечать сонячні батареї і водяні турбіни. Оскільки модулі виконують різні функції, то всі вони будуть мати різні розміри. Так, частина модулів призначена для проживання, в інших, наприклад, можуть розміститися теплиці, готелі і кінотеатри. Передбачається, що максимальна висота модуля не перевищить 30 метрів.

Город плавающих пирамид

Основа модулів – великі плаваючі платформи з приміщеннями, розташованими нижче рівня води і призначеними для додаткових спалень. За допомогою двигунів модулі зможуть самостійно пересуватися, додатково в кожній піраміді передбачена невелика пристань для човнів та інших невеликих суден.

На думку Лаззаріні, перший, найменший модуль обійдеться приблизно в 350000 євро. Щоб розкрутити проект і заробити стартовий капітал передбачається провести краудфандинг, а також запропонувати всім бажаючим проживання в модулі за 1000 євро за ніч. Пропонується ще одна форма участі в проекті – проголосувати за місце (із запропонованого списку), де «кине якір» Wayaland. Якщо все піде за планом, то його презентація може відбутися вже в 2022 році.

Джерело

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: